Profil

Efter medlemsmødet I 2017 består bestyrelsen af:

 

Formand, MIchael R S

Næstformand, Frank R.

Kasserer, Søren Vagn R

Sekretær, Web. Henning K.

Riffelformand, Preben J.

Betyrelsesmedlem, Kim W.

Bestyrelsesmedlem, John C

Bestyrelsesmedlem. Morten J

Suppleant Phillip AA

Skytteafdelingens bestyrelse 2017-2018

Kim, Frank, Michael, Preben, John, Henning, Phillip, Morten, Søren..

Flere billeder fra generalforsamlingen 2017, Tryk her.

 

Formand, Michael:

Formand@piskydning.dk

 

Næstformand, Frank:

Frank@piskydning.dk

 

Kasserer, Søren:

kasserer@piskydning.dk

 

Sekretær og web, Henning:

henning@piskydning.dk

 

Riffelformand, Preben:

Preben@piskydning.dk

 

Våbenmester, Kim

kim@piskydning.dk

 

Bestyrelsesmedlem, John:

John@piskydning.dk

 

Bestyrelsesmedlem. Morten

Morten@piskydning.dk

 

Suppleant. Phillip:

Phillip@piskydning.dk

 

P. I. Københavns Skytteafdeling